Bratislava

Radlinského 27

+421 908 412 485

+421 2 5262 0692

   Bratislava

 Stromová 9

+421 945 462 964

      02/523 456 23

TRVALÁ NA RIASY, 3D PREDLŽOVANIE MIHALNÍC

PONÚKAME VÁM:

Trvalá na mihalnice - je natočenie mihalníc (rias), čím získajú zvodnejší a prí-ťažlivejší vzhľad. Po aplikácii zostanú mihalnice natočené po dobu približne 3 mesiacov.

Dokonale upravené mihalnice sú základ pre efektne pôsobiace oči. Ak vás už unavujú klieštiky na mihalnice a umelým trsom neholdujete, skúste trvalú. Che-mické tvarovanie mihalníc sa dá aplikovať na krátke, ako aj na dlhé mihalnice.  Aj keď nemáte tie najdlhšie mihalnice, nemusíte si robiť starosti. Efekt je výrazný pri dlhých, aj krátkych riasach. Aplikácia je nenáročná, je podobná ako u vlasovej trvalej.

Riasy Vám natočíme na mini natáčky, ktoré ich prehnú a zvýraznia prirodzenú líniu mihalníc. Následne sa nanesie gél a neutralizačná tekutina, ktoré musia pôsobiť niekoľko minút. Výsledný efekt vydrží dva až tri mesiace. Aj trvalá na riasy je len chemikália, no nemusíte mať obavy. Prípravky používané pri trvalej sú šetrné a riasy by nemali poškodiť. Navyše, tak ako vlasy, aj riasy vypadávajú a nové dorastajú. O následnej starostlivosti Vás podrobne informujeme. Odporúča sa však po zákroku s mihalnicami opatrne manipulovať, inak sa môžu polámať. Takto upravené riasy sú dostatočne výrazné aj bez použitia špirály.

● Otvára oči

● Netreba používať maskaru

● Ľahko sa používa

● Vytvára ilúziu predĺženia mihalníc

● Vždy perfektné výsledky

TRVALÁ NA RIASY

CENNIK

Predĺženie mihalníc je moderná metóda, ktorá umožní predĺženie prírodných rias akejkoľvek dĺžky a hustoty. Predĺženie rias metódou riasa na riasu je spôsob, ako zvýrazniť vaše oči pre všedný deň i na spoločenské akcie. Pri správnej aplikácii nemajú bežné aktivity, ako šport, sprchovanie alebo plávanie žiadny vplyv na ich pevnosť a vzhľad. Prirodzený obnovovací cyklus rias, trvá priemerne 90 dní. Riasy sa každé 2-3 týždne dopĺňajú a tým je zaručená stálosť ich luxusného vzhľadu. Prírodné riasy nie sú touto metódou trvale poškodzované.

Riasy sú odolné voči vode, nevyžadujú náročnú údržbu a preto sú vhodné k dennému noseniu. Technika sa vykonáva s pomocou špeciálneho lepidla aplikácií riasy na riasu, preto sú takto predĺžené riasy na nerozoznanie od prírodných.Doba aplikácie je približne 2,5 hodiny a na jedno oko pripadne 50 - 80 syntetických rias. K aplikácii sa používa hypoalergénne medikálne adhezívum.

Pokyny pre zákazníčky:

● V deň aplikácie nepoužite očný krém ani ostatné kozmetické prostriedky v okolí očí. Ak nosíte kontaktné šošovky, nenasadzujte si ich.

● 24 hodín po aplikácii rias si neumývajte oči a neplávajte.Vyhnite sa šúchaniu očí. Pri odstraňovaní očného makeupu buďte veľmi opatrná. Nepoužívajte me-chanické kliešte.

● Časté návštevy sauny a pary môžu spôsobiť uvoľnenie spojov. Odporúčame doplnenie každé 3 týždne.

3D PREDLŽOVANIE MIHALNÍC

CENNIK

TRVALÁ NA RIASY, 3D PREDLŽOVANIE MIHALNÍC - CENNÍK

Copyright © 2013-2016 Salón Krásy Pierre. Všetky práva vyhradené. Designed by Toad Studio

Všetky použité materiály sú čerpané z oficiálnych internetových stránkach firiem kozmetiky a ďalšieho tovaru sú majetkom ich príslušných vlastníkov.

O NÁS                      SLUŽBY                      CENNÍK                       KONTAKTY

 

Radlinského 27

+421 2 5262 0692

+421 908 412 485

 

Stromová 9

+421 945 462 964

02/523 456 23

Objednávky prosíme telefonicky.