Bratislava

Radlinského 27

+421 908 412 485

+421 2 5262 0692

   Bratislava

 Stromová 9

+421 945 462 964

      02/523 456 23

PERMANENTNÝ MAKE-UP (TETOVANIE)

Permanentný make-up, ako jedna z moderných tendencií v oblasti ženskej krásy, je stále populárnejší. Už si nie je možné predstaviť obraz modernej ženy bez permanentného make-up (tetovania). Robíme permanentný make-up s použitím najpopulárnejších techník nanášania a uplatňujeme moderné tendencie vizáže, predpokladané pre túto procedúru. Pracujeme s modernými prístrojmi a farbami od nemeckej spoločnosti GOLDENEYE. V našom štúdiu si môžete nechať opraviť nekvalitný make-up alebo osviežiť starý. Permanentný make up na pokožke zostáva od 3 do 5 rokov.

V svojej práci používame pigmenty vyznačujúce sa vysokou kvalitou a širokou paletou farieb, ktorá umožňuje vybrať potrebný odtieň pre akýkoľvek typ pokožky. Vďaka presnému a silnému pohybu ihly minimalizuje traumatizáciu pokožky. Všetky úkony sa vykonávajú v špeciálne zariadenom kabinete.

 

● Používame iba jednorazové spotrebné materiály, ktoré sa otvárajú vo Vašej prítomnosti.

● Procedúra sa vykonáva pri úplnom lokálnom znecitlivení.

● Všetky nástroje, ktoré prichádzajú do kontaktu s farbou a teda aj s pokožkou sú jednorazové, sterilizované gama žiarením.

● Predbežná skúška na znášanlivosť pigmentu. Absolútnou kontraindikáciou na vykonanie procedúry je iba alergia na pigment.

 

Pri využití dvoch procedúr zľava! Korekcia permanentného make-upu do 45 dní zadarma. Korekcia permanentného make-upu po 45 dňoch 50% z ceny. Nezabudnite, že permanentný make-up (tetovanie) len veľmi efektne zdôrazňuje Vašu, s ničím neporovnateľnú prirodzenú krásu.

V našom salóne ponúkame Vám permanentný make-up pier s kontúrou po prirodzenej línii, permanentný make-up pier s odstránením asymetrie alebo so zväčšením objemu, permanentný make-up pier s úplným alebo čiastočným tónovaním. Kontúra s úplným tónovaním pier  – kontúra pier sa obkresľuje tenkou čiarou a robí sa plynule tónovanie, v tomto prípade sa vyberá farba, ktorá je maximálne vhodná pre vaše pery. Takýto druh permanentného make-up zdôrazňuje Vaše pery, ktoré sa stávajú výraznejšími a jasnejšej farby.

 PERMANENTNÝ MAKE-UP PIER

CENNIK

Druhy a techniky permanentného Make-upu obočia: jemné tónovanie obočia – tento druh permanentného make-upu sa používa v prípade nevýrazného obočia, kedy sa zvýrazňuje jeho prirodzený tvar. Chĺpky sa tónujú podľa línie Vášho obočia. Vizuálne obočie vyzerá zreteľne a výrazne. Ceruzkový efekt – umožňuje vyrovnať sa s problémom chýbajúcich alebo úplne riedkych chĺpkov. Vopred sa kozmetickou ceruzkou načrtne tvar obočia podľa Vášho želania a osobitostí tváre. Technika „chĺpky“ sa používa na vytvorenie prirodzených chĺpkov obočia alebo v tom prípade, kedy jazvy, švy alebo nesprávne používanie pinzety urobili vaše obočie nedokonalým.

 PERMANENTNÝ MAKE-UP OBOČIA

CENNIK

Druhy a techniky permanentného Make-upu viečok: Mihalnicový oblúk umožňuje urobiť oči výraznejšími a mihalnice bohatšími. Dobre vyzerá na akejkoľvek tvári s akýmkoľvek rozmerom a tvarom očí.

 PERMANENTNÝ MAKE-UP VIEČOK

CENNIK

PERMANENTNÝ MAKE-UP - CENNÍK

OPATRENIA PRED PROCEDÚROU:

 

Vykonať skúšku na znášanlivosť pigmentu

7 dní vopred prerušiť slnenie

Ak sa predpokladá permanentný make up na pery, začať prevenciu herpesovej infekcie

3 dní vopred ukončiť kozmetické manipulácie

24 hodín vopred nepožívať povzbudzujúce nápoje (čaj, kávu, coca-colu, kofeín), hojnú ťažkú stravu, koreniny, lieky zrieďujúce krv (aspirín), lieky rozširujúce cievy

 

 

OPATRENIA PO PROCEDÚRE:

 

Suchý chlad na oči (prvé 3 hodiny)

Prvých 7 dní do úplného odlúpnutia vrchnej chrasty sa umývať iba servítkou namočenou vo fyziologickom roztoku alebo namáčať slabým čajom, netrieť

Nenanášať make up a kozmetické prípravky na miesta permanentného make upu

Chrániť pred ultrafialovým žiarením

Nenavštevovať saunu, nekúpať sa v bazénoch

 

 

RELATÍVNOU ALEBO DOČASNOU KONTRAINDIKÁCIOU MÔŽE BYŤ:

 

menštruácia, tehotenstvo, herpes v štádiu zhoršenia, lokálna dermatitída, jazvy v štádiu stabilizácie, plastické operácie a podkožné infiltrácie v štádiu stabilizácie (od 1 do 6 mesiacov), chemická a rádiologická terapia, laserová terapia (epilácia), kyselinový peeling,

Copyright © 2013-2016 Salón Krásy Pierre. Všetky práva vyhradené. Designed by Toad Studio

Všetky použité materiály sú čerpané z oficiálnych internetových stránkach firiem kozmetiky a ďalšieho tovaru sú majetkom ich príslušných vlastníkov.

O NÁS                      SLUŽBY                      CENNÍK                       KONTAKTY

 

Radlinského 27

+421 2 5262 0692

+421 908 412 485

 

Stromová 9

+421 945 462 964

02/523 456 23

Objednávky prosíme telefonicky.