Bratislava

Radlinského 27

+421 908 412 485

+421 2 5262 0692

   Bratislava

 Stromová 9

+421 945 462 964

      02/523 456 23

SPREJOVÉ OPAĽOVANIE

PONÚKAME VÁM:

Rýchle opálenie je príjemná, rýchla a úplne bezpečná pre pokožku procedúra, ktorá vám pomôže vyzerať pôvabne v ktoromkoľvek ročnom období a v akýchkoľvek klimatických podmienkach. Tato procedúra je určená pre tých, kto z akýchkoľvek dôvodov nemôže navštevovať solárium alebo potrebuje rýchlo získať pekný bronzový odtieň pokožky (bronzovanie tela). Táto služba je taktiež populárna u ľudí, ktorí sa starajú o svoje zdravie, pretože iba tento druh opaľovania nevyvoláva popáleniny, onkologické ochorenia a nenapomáha fotostarnutiu pokožky.

Táto krátkodobá procedúra, počas ktorej odborník rozprašuje na pokožku prípravok – bronzér s pomocou špeciálneho prístroja. Vďaka osobitnému zloženiu a hustote prípravok sa rovnomerne rozprašuje po pokožke, nezanecháva na nej škvrny a fľaky. Po niekoľkých minútach získate skvelé rýchle opálenie.

Opálenie bez slnka je úplné bezpečné pre pokožku. Veď, po prvé, pokožka nie je vystavená škodlivému pôsobeniu ultrafialového žiarenia (ako v soláriu alebo na slnku) a po druhé, nami používané prípravky obsahujú užitočné pre pokožku vitamíny.

Náš salón ponúka niekoľko druhov opálenia v závislosti od prírodného odtienia vašej pokožky, aby takto dosiahnuté rýchle opálenie vyzeralo pekne a prirodzene.

Získané opálenie bez slnka nezanecháva stopy na odeve a zmýva sa rovnomerne v priebehu dvoch týždňov.

SPREJOVÉ OPAĽOVANIE

CENNIK

    Pri dodržiavaní nasledujúcich pravidiel predĺžite dvojnásobne životnosť vášho opálenia:

 

  • 6 – 8 hodín pred procedúrou okamžitého opálenia je potrebné osprchovať sa a hĺbkovo očistiť (vykonať body scrub) celého tela.
  • Pri používaním domáceho peelingu (scrub, gél), prostriedok, ktorým vykonávate peeling nesmie obsahovať granule!
  • Epiláciu a iné traumatické pre pokožku procedúry je lepšie urobiť 2 dni pred seansou okamžitého opálenia.
  • Pokožka musí byť čistá! Nenanášajte na ňu zvlhčujúce pleťové vody, kozmetické prípravky, dezodoranty alebo dokonca voňavky. Ak na pokožke zostanú akékoľvek kozmetické prostriedky, potom kozmetológ nezaručuje bronzový odtieň opálenia.
  • Po procedúre taktiež nepoužívajte žiadne kozmetické prostriedky až do prvého sprchovania sa.
  • Bezprostredne po seanse opaľovania nenoste priliehavé veci, inak kozmetológ nezaručuje rovnomernosť vášho opálenia.
  • Pamätajte si! Pleťová voda sa vsakuje do 8 hodín, ale opálenie sa prejavuje do 24 hodín.
  • Nesprchujte sa v priebehu 8 hodín po opaľovaní a snažte sa nenavlhčovať ruky a tvár.
  • Nepoužívajte mydlo alebo sprchovací gél, keď sa prvýkrát po procedúre idete sprchovať. Jednoducho umyte vodou zvyšky prípravku bez toho, aby ste treli pokožku špongiou. Nezľaknite sa, keď sa prvýkrát sprchujete po seanse okamžitého opálenia. Nezmýva sa vaše opálenie, ale iba zvyšok prípravku. Pri ďalšom sprchovaní sa to už nebude opakovať.

Copyright © 2013-2016 Salón Krásy Pierre. Všetky práva vyhradené. Designed by Toad Studio

Všetky použité materiály sú čerpané z oficiálnych internetových stránkach firiem kozmetiky a ďalšieho tovaru sú majetkom ich príslušných vlastníkov.

O NÁS                      SLUŽBY                      CENNÍK                       KONTAKTY

 

Radlinského 27

+421 2 5262 0692

+421 908 412 485

 

Stromová 9

+421 945 462 964

02/523 456 23

Objednávky prosíme telefonicky.