Bratislava

Radlinského 27

+421 908 412 485

+421 2 5262 0692

   Bratislava

 Stromová 9

+421 945 462 964

      02/523 456 23

NECHTOVÝ SERVIS

 

PONÚKAME VÁM:

Ponúkame Vám všetky druhy manikúry: klasická manikúra, prístrojová manikúra, kombinovaná manikúra, japonská manikúra, SPA manikúra, pánská  a detská manikúra. Francúzske lakovanie, bio pokrytie, parafínový zábal, masáž rúk.

VIAC INFORMÁCIÍ:

Klasické a účinné ošetrenie rúk. Pozostáva zo zjemnenia nech-tovej kožtičky, jej upravenia a následného odstránenia suchých záderov. Šetrným spôsobom sa upravia alebo skrátia nechty a votrie sa výživný olejček do kožičiek. Nakoniec sa nanesie výživ-ný krém na ruky s blahodárnym účinkom na pokožku.

KLASICKÁ MANIKÚRA

CENNIK

Jednofázové Bio pokrytie s názvom Dance of colors je nový vy-nález spoločnosti Formula profi v odbore krásy ohľadom starost-livosti, ošetrenia a skrášľovania prirodzených nechtov. Dance of colors je systém rozpustnýh Bio materiálov na báze polyuretánu ktorý môže nahradiť väčšinu známyh umelých materiálov pre starostlivosť o nechty. Alternatíva gél lakov. Jednofázové Bio pokrytie Dance of colors nemá konkurenciu na európskom trhu, poskytuje ochranu a posilnenie prirodzených nechtov a širokú paletu farieb, dáva možnosť si vybrať farbu pre každý vkus a do-dať nechtom krásny a pestovaný vzhľad. Na základe svojich vlastností je lak veľmi elastický, ideálne sa ukladá na nechtovú platničku a vytvára perfektnú modernú manikúru. Dance of colors možno považovať za ďalší krok po známom a všetkými mi-lovanom gélovom laku.

 

● Široká paleta, viac ako 100 farieb;

● Zlepšuje regeneráciu keratinových štruktúr nechtov;

● Pomáha obnoviť nechtové lôžko po odstránení umelýh nechtov;

● Nespôsobuje stenšenie nechtovej platničky;

● Nespôsobuje alergické reakcie;

● Neobsahuje kyseliny, liehy, toluén a formaldehyd

BIO POKRYTIE

CENNIK

Japonská manikúra  sa vyznačuje prírodným zložením, ktoré obsahujú prášky, používajúce sa pri tejto manikúre. Tie oboha-cujú a vyživujú nechty vitamínmi a minerálmi.

P-Shine, alebo Japonská manikúra, sa používa na poškodené, lámavé, štiepajúce sa nechty, ale aj na nechty, ak boli odstrá-nené gélové, alebo akrilové nechty. Je vhodná aj pre mužov a pre deti. Nechty sú každý deň vystavované denným činnostiam. Ak majú málo hydratácie, alebo nedostatok vitamínov, strácajú svoju pružnosť. V dôsledku toho vznikajú potom aj problémy a zmeny na nechtoch, ako napr. lámanie, alebo štiepenie nechtov. Japonská manikúra obsahuje potrebné vitamíny: A, E, H, pro-vitamín B5. Ďalej obsahuje parafíny, včelí vosk, glycerín, pan-thenol, kremík, zinok a prírodnú horninu - bentonit (obsahuje zlúčeniny kremíka a látky lipidového typu), ktorý je dôležitý pre metabolizmus koreňa nechtu.

JAPONSKÁ MANIKÚRA

CENNIK

V uvoľňujúcom kúpeli sa ruky pripravia na peeling a následný zábal, ktorý sa nechá pôsobiť 30 minút. Počas tejto doby sa up-ravia nechty klasickým spôsobom. Na záver procedúry pocítite prílev energie počas masáže. Ruky sú prekrvené, upravené a zrelaxované.

MANIKÚRA RELAX. SPA

CENNIK

Francúzska manikúra dnes patrí k bežným spôsobom ako skrá-šliť nechty. Mnoho žien na ňu nedá dopustiť, pretože vyzerá pri-rodzene, upravene a hodí sa ku každému oblečeniu aj farbe. Je to v podstate len biely prúžok na konci nechta. Tento prúžok však dokáže necht neuveriteľne skrášliť. Zvyšok nechta je nala-kovaný jemne ružovým lakom. Celá francúzska manikúra býva ešte zafixovaná bezfarebným lakom, ktorý predĺži jej trvanlivosť. Nechty s francúzskou manikúrou vyzerajú dlhšie a zdravšie.

FRANCÚZSKA MANIKURA

CENNIK

Akrylová technika - nechty sú v porovnaní s gélovými pevnejšie, odolnejšie a vyzerajú prirodzenejšie. K ich tvrdnutiu neprichádza pomocou UV-lampy, ale na základe chemickej reakcie akrylových zložiek. Akrylovú metódu je vhodné zvoliť vtedy, ak sú nechty viac namáhané - napríklad upratovaním alebo častou prácou v záhrade.

AKRYLOVÉ NECHTY

CENNIK

NECHTOVÝ SERVIS - CENNÍK

Copyright © 2013-2016 Salón Krásy Pierre. Všetky práva vyhradené. Designed by Toad Studio

Všetky použité materiály sú čerpané z oficiálnych internetových stránkach firiem kozmetiky a ďalšieho tovaru sú majetkom ich príslušných vlastníkov.

O NÁS                      SLUŽBY                      CENNÍK                       KONTAKTY

 

Radlinského 27

+421 2 5262 0692

+421 908 412 485

 

Stromová 9

+421 945 462 964

02/523 456 23

Objednávky prosíme telefonicky.