Bratislava

Radlinského 27

+421 908 412 485

+421 2 5262 0692

   Bratislava

 Stromová 9

+421 945 462 964

      02/523 456 23

MASÁŽE

Ponúkame masáž pre dospelých a deti (od novorodencev do  tínedžerov).

Ponúkame masáž  a  gimnastiku pri bolestivých pocitoch v chrbtice,  v dolnej časti chrbta, pri znecitliveniach končatín, pri bolestiach hlavy a tak ďalej.

 

● Korekcia držania tela

● Manipulácie s kĺbami

● Posilnenie svalového  systému

● Lymfatická drenážná masáž

● Anticelulitídna masáž

● Masáž pre elastickosť pokožky

 

Masáž je príjemná forma relaxácie a jednoduchý spôsob, ako dosiahnuť celkové uvoľnenie. To platí pre človeka, ktorého zdravotný stav je relatívne v poriadku. Sú však ochorenia, pri ktorých sa masáž neodporúča. Aj vo vašom vlastnom záujme je dobré ešte pred masážou informovať maséra, ak máte nejaké chronické ochorenie. Hoci by aj nešlo o kontraindikované ochorenie, masér môže masáž prispôsobiť vášmu zdravotnému stavu.

CENY PROSÍM UPRESNIŤ U MASÉRA

"Masáž - to nie je len rad konkrétnych pohybov v konkrétnej oblasti tela - jedná sa o komplexný súbor, ktorý je zameraný na lokálnú liečbu a celkovú normalizáciu procesov prebiehajúcich v organizme.

Masáž nie len lieči, ale tiež zlepšuje kvalitu života aj u zdravého človeka. A to najmä teraz, v tom čase, kedy je to jednoducho nemožné stihnuť všetko: ako zarábať peniaze, robiť domáce práce, vychovávať deti, a chodiť do posilňovne (bazénu, na gymnastiku, a tak ďalej). Tu sa masáž stáva nevyhnutnou alternatívou športu, v tom prípade, pokiaľ tento nie je možný, alebo je možný, ale vo veľmi obmedzenom množstve.

Pokiaľ ide o masáže pre liečbu celého radu ochorení, tak tu sa veľa zmenilo aj za posledných desať rokov. K dispozícii sú nové masážne techniky, vznikla osteopatia, fasciálné masáže a ďalšie. Toto dalo možnosti použivať masáže tam, kde pred tým boli kontraindikované.

Španielska technika v masážach pre formovanie postavy a lymfatická drenážná masáž dokonalo zapadajú do koncepcii bezbolestnej masáží pri obezite a celulitíde.

Masážna miestnosť –  je miesto, kde si môžete povedať "ďakujem!" sebe,  svojmu telu za dobrú prácu, a pripraviť seba ku dosahovaniu nových výšin, kombinujúci zlepšenie, liečenie a relaxáciu!"

 

Tymošenko Evhen.

Odborník najvyššej kategórie.

Masér, fyzioterapeut, osteopat.

Copyright © 2013-2016 Salón Krásy Pierre. Všetky práva vyhradené. Designed by Toad Studio

Všetky použité materiály sú čerpané z oficiálnych internetových stránkach firiem kozmetiky a ďalšieho tovaru sú majetkom ich príslušných vlastníkov.

O NÁS                      SLUŽBY                      CENNÍK                       KONTAKTY

 

Radlinského 27

+421 2 5262 0692

+421 908 412 485

 

Stromová 9

+421 945 462 964

02/523 456 23

Objednávky prosíme telefonicky.