Bratislava

Radlinského 27

+421 908 412 485

+421 2 5262 0692

   Bratislava

 Stromová 9

+421 945 462 964

      02/523 456 23

KOZMETIKA

PONÚKAME VÁM:

● Úprava a farbenie obočia a rias

● Trvala na riasy, 3D predlžovanie mihalníc

● Čistenie pleti

● Masáž

● Epilácia

● Líčenie (make-up)

● Vákuové čistenie pleti

● Očné ošetrenie s mikromasážou očí

● Expres ošetrenie

● Lymfodrenáž

● Diamantová dermabrázia

● Anti-age terapia

●  Liftingové ošetrenie

●  Detoxikačné ošetrenie pleti

● Ultrazvuk so špeciálnym sérom

● Ozonizér

● Skin scrubber

● Líčenie (make-up)

● Hydratačné ošetrenie pleti

OŠETRENIE KOZMETIKOU:

Nemecká profesionálna kozmetika s dlhoročnou tradíciou. Zastupuje produkty založené na vedeckej báze, produkty, ktoré sa približujú štandardom farmaceutických firiem.

Kozmetické prípravky firmy JANSSEN COSMECEUTICAL ponúkajú ošetrenie pre každý typ pleti a každý stav pokožky spojením moderných účinných prípravkov. Janssen Cosmeceutical sa špecializuje na vývoj exkluzívnych kozmetických prípravkov pre profesionálne i domáce použitie.

Produkty Janssen Cosmeceutical pomáhajú cielenej starostlivosti o partie tváre, dekoltu a celého tela v kozmetických salónoch, štúdiách a wellness centrách. Všetky produkty sú vyrábané podľa prísnych európskych noriem a kvalita je mimo iného garantovaná certifikátom ISO 9001, ktorý je každoročne úspešne obhajovaný.

CENNIK

VALCEN PARIS je luxusná francúzska kozmetická značka, ponúka kozmetické produkty na tvár a telo, založené na princípe ružového extraktu.

VALCENA PARIS navrhuje kozmetické produkty na báze extraktu z ruží a je jedným z popredných francúzskych kozmetických firiem ktoré navrhujú kompletnú škálu kozmetických výrobkov na báze tohoto extraktu.

Kvalita produktov je spojená s kvalitou služieb, verím, že každá žena nájde v kozmetike VALCENA PARIS svojho partnera na pestovanie svojej krásy.

CENNIK

Ošetrenie kozmetikou VALCENA:

●  Mild rose care, alebo Tea Tree /tea tree vhodné pre aknóznu pleť, masáž sa nepredvádza namiesto masáže je čistenie prístrojom skin srubber

Práve toto ošetrenie je vhodné pre všetky typy pleti, vrátane citlivej. Upokojí ju, regeneruje. Týmto ošetrením získame hydratovanú pleť a pleť, ktorá sa bude chrániť pred vonkajšímí vplyvmi, pretože obsahuje  ružový olej.

Ošetríme pokožku tváre a dekoltu mliečkom, tonizujeme ju, pripravíme ju gumážnym peelingom,  pleťová masáž, nanesenie masky, očný a tvarujúci denný krém.

Čas : 1hod.

Cena : 30 €

●  Nutri olive care

Ošetrenie vhodné pre suchú pleť. Pleť regeneruje vďaka výťažkom z olivy, spiruliny a rozmarinového oleja.

Ošetríme pokožku tváre a dekoltu mliečkom, tonizujeme ju, pripravíme ju gumážnym peelingom,  pleťová masáž tvarujúcim masážnym krémom, HOT therapy, nanesenie masky OLIVE, očný a tvarujúci denný krém.

Čas : 1, 15 hod.

Cena : 36 €

● Pearls a Gold care

Zrelá, suchá a s rozšírenými pórmi, takáto pleť potrebuje ošetrenie, ktoré vyhladzuje vrásky, vypína pleť, ako je zlato a perly.

Ošetríme pokožku tváre a dekoltu mliečkom, tonizujeme ju, pripravíme ju gumážnym peelingom,  pleťová masáž, HOT therapy, nanesenie perlovej masky, očný a tvarujúci denný krém so sérom.

Čas : 1, 30 hod.

Cena : 40 €

Vybrať si môžete z nasledovných salónnych kúr JANSSEN:

●  Hĺbkové čistenie pleti.

Čistiaci púder, tonikum, thermo maska, čistenie pleti prístrojové, mechanické dočistenie, dezinfekcia, zapracovanie séra ultrazvukom, maska ukľudňujúca, zmatňujúci krém.

●  Hydratačné ošetrenie s masážou tváre a dekoltu.

Čistiace mlieko, tonikum hydra, peeling, masáž dekoltu a tváre s krémom podľa typu pleti, prášková maska, očný krém, krém.

● Znovuspevňujúce ošetrenie s masážou tváre a dekoltu.

Čistiace mliečko, rozjasňujúce tonikum, peeling, kolagénový plát, masáž tváre a dekoltu s krémom podľa typu pleti, sérum zapracovanie ultrazvukom, prášková maska, očný krém, krém.

● Znovuspevňujúce ošetrenie s masážou tváre, dekoltu a mikromasáž očného okolia.

Čistiace mliečko, rozjasňujúce tonikum, peeling, kolagénový plát, masáž tváre, očného okolia a dekoltu s krémom podľa typu pleti, sérum zapracovanie ultrazvukom, prášková maska, očný krém.

● Očná masáž.

čistiace mliečko, tonikum hydratačné, mikromasáž očného oklolia, zapracovanie séra ultrazvukom, maska na očné okolie, očný krém, krém.

 

KOZMETIKA - CENNÍK

DOPLNKOVÉ SLUŽBY:

Bezbolestný mechanický peeling, ktorý odstraňuje povrchové vrstvy kože, pigmentové škvrny, zmierňuje vrásky, jazvy. Výsledkom je zvýšená produkcia kolagénu. Kúra pozostáva zo 4-6 pravidelne sa opakujúcimi sedeniami v 2 týždňových intervaloch. Klienti vidia výsledok po 1-2 ošetreniach, ostatné ošetrenia zlepšujú a predlžujú nadobudnuté výsledky.

Na omladenie pokožky tváre, krku, dekoltu

Na vyhladenie vrások a zvýšenie tonusu kože

Na zvýšenie hydratácie, stimuluje proces starnutia

Kontraindikácie: výrazný zápal kože, chronické dermatózy, genetické ochorenie kože, keloidné jazvy, veľmi citlivá koža, vysoký krvný tlak, epilepsia, výrazné opuchy, diabetes, srdcové ochorenia, sklerotizácia.

DIAMANTOVÁ MIKRODERMABRÁZIA

Mechanická a neinvazívna kozmetická metóda, využíva technológiu zvanú mikroprúdu, keď je nízka úroveň elektriny jemne dodávaná do oblastí s cieľom vyvolať reakcie kože na bunkovej úrovni.

● Je bezpečný a efektívny

● Na omladenie pokožky, svalový tonus, znižuje výskyt jemných vrások

● Znižuje opuchy a vyrovnáva tón pleti

● Zvyšuje prirodzenú produkciu kolagénu a elastínu

● Zlepšuje krvný obeh, vyhladzuje, hydratuje

Kontraindikácia: ochorenie srdca, tehotenstvo aj počas kojenia, epilepsia, vredy, alkoholizmus, ochorenie pečene, čreva, žalúdka, prsníka, hepatitída, pri astme.

BIOLIFTING

Ultrazvukový peeling, jemné odstránenie odumretých rohových buniek, odstránenie mazu a nečistôt z pórov, bezbolestne vyčistiť pleť, zvýšenie tvorby kolagénu, čo zlepšuje tonus pokožky, lepšie a hlbšie vstrebávanie účinných látok.

SKIN SCRUBBER

sa používa na ošetrenie aknóznej a seboroickej pleti. Prístroj vytvára vysoké napätie, ktoré vzniká transformáciou striedavého prúdu. Elektrický výboj, ktorý vzniká, dráždi nervové zakončenia. Prístroj slúži na prekrvenie a dezinfekciu pokožky.

Kontraindikácie: nesmie sa používať pri tehotenstve, pri ochoreniach srdca, ciev.

OZONIZÉR

Ultrazvuk preniká niekoľko milimetrov pod kožu, čím pomáha k hlbšiemu vpravovaniu účinných látok do kože, mikro-masážným a tepelným efektom napomáha k lepšiemu prekrveniu, zlepšuje tok lymfy. -ultrazvukové ošetrenie je vhodné na citlivú pokožku, hlboké vrásky, akné ale i pri ošetrení tela na celulitídu.

Kontraindikácie: nádorové ochorenia, srdcovo-cievne ochorenia, tehotenstvo.

ULTRAZVUK

Copyright © 2013-2016 Salón Krásy Pierre. Všetky práva vyhradené. Designed by Toad Studio

Všetky použité materiály sú čerpané z oficiálnych internetových stránkach firiem kozmetiky a ďalšieho tovaru sú majetkom ich príslušných vlastníkov.

O NÁS                      SLUŽBY                      CENNÍK                       KONTAKTY

 

Radlinského 27

+421 2 5262 0692

+421 908 412 485

 

Stromová 9

+421 945 462 964

02/523 456 23

Objednávky prosíme telefonicky.